Nyári emlékek és fényképek!

Csiperke Erdei Iskola és TáborA sok-sok szép tábori élményt és az új barátokkal eltöltött időt segít felidézni a Csiperke Erdei Iskola és Tábor facebook oldala.

Még nincs vége a nyárnak, és van egy pár hét a szünidőből, ennek ellenére az augusztusi napfelkelték és napnyugták az ősz hangulatát és fényeit igézik meg.

Csiperke Erdei Iskolánk is elcsendesült néhány hétre, így táborunk idős szilvafáit és fenyőit ismét

birtokba vehetik a harkályok, baglyok és mókusok. A Csiperke Erdei Iskola és Tábor facebook oldalán számos fotót és fényképet oszthatsz meg barátaiddal a nyaralásod emlékeiből.

Emellett csatlakozz az Csiperke Erdei Iskola facebookos csoportjához, így a számos tag mellett Te is rendszeresen tájékozódhatsz erdei iskolánk és táborunk eseményeiről.

Ha szeretnétek megosztani élményeiteket osztálytársaitokkal, barátaitokkal és szüleitekkel is, szervezzétek Márokpapira osztálykirándulásaitokat, erdei iskoláitokat és a családi nyaralásokat, kirándulásokat!